Centrum Gawłowska Wrocław – rehabilitacja taksówkarzy

Centrum Gawłowska Wrocław – rehabilitacja taksówkarzy
Opis 919-ki

Odczuwasz silny ból barku ? Doznałeś złamania ręki i po ściągnięciu gipsu, pragniesz powrócić do pełnej sprawności ? Masz problemy z kręgosłupem i chcesz się ich definitywnie pozbyć ? Skontaktuj się niezwłocznie z Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska.

Rehabilitacja Wrocław

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Placówka od wielu lat pomaga wszystkim pacjentom, oferując szereg wyspecjalizowanych działań, takich jak fachowa rehabilitacja stawów i kolan, profesjonalne leczenie kręgosłupa i kręgów, efektowna fizykoterapia oraz rzetelne działania mające na celu pomoc sportowcom, którzy ulegli kontuzji.

Rehabilitacja Wrocław

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Zatrudnieni w firmie wykwalifikowani rehabilitanci, fizjoterapeuci oraz lekarze i pracownicy medyczni, dołożą wszelkich starań, aby pacjent odzyskał pełną sprawność ruchową, pozbył się nieprzyjemnego bólu i zwalczył uciążliwe kontuzje, przeszkadzające mu w życiu codziennym. Najnowocześniejszy sprzęt, doświadczona kadra oraz wykwalifikowane zabiegi takie jak fale uderzeniowe, laser, taping oraz suche igłowanie. Zaufaj liderom z branży i odzyskaj zdrowie.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska logo

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Telefon 919-ki
663025800
Siedziba 919-ki
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Nip 919-ki
8981153108
Regon 919-ki
363264255
  • Centrum Gawłowska Wrocław – rehabilitacja taksówkarzy
  • Centrum Gawłowska Wrocław – rehabilitacja taksówkarzy