Cięcie blach laserem – oferta spółki P.G. GROUP

Cięcie blach laserem – oferta spółki P.G. GROUP
Opis 919-ki

P.G. Group to solidny partner biznesowy. Chcemy Wam podziękować za to, że już od tak długiego czasu obdarzacie nas swoim zaufaniem. Jest to dla nas dodatkowa motywacja do działania. Po to, aby zaoferować Wam jeszcze lepszą jakość obsługi. Zapewniamy Wam szeroką paletę wyrobów przemysłowych, budowlanych i wykończeniowych ze stali.

Cięcie laserem

Cięcie laserem Wrocław fot.1

Dzięki temu, że nasza firma wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy, mamy bardzo szerokie możliwości. Jesteśmy w stanie dokonać niemożliwego. Jako firma, która już od tak dawna zajmuje się obsługą najróżniejszych zleceń, zobowiązujemy się do dostarczenia produktów wysokiej jakości, które spełniają najwyższe standardy.

Cięcie laserem

Cięcie laserem Wrocław fot.2

Bazujemy na najlepszym systemie zarządzania, co daje nam gwarancje, że wszystkie produkty zostaną wykonane i dostarczone do naszych klientów na czas. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, dzięki czemu będziemy w stanie w sposób indywidualny przygotować dla Was ofertę. Warto odwiedzić również naszą witrynę, jeżeli chcecie poznać nasze poszczególne realizację.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Telefon 919-ki
713169301
Siedziba 919-ki
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
Nip 919-ki
8961302657
Regon 919-ki
932645847
  • Cięcie blach laserem – oferta spółki P.G. GROUP
  • Cięcie blach laserem – oferta spółki P.G. GROUP