IT Excellence Sp. z o.o. – system Symfonia Środki Trwałe dla firm taksówkarskich

IT Excellence Sp. z o.o. – system Symfonia Środki Trwałe dla firm taksówkarskich
Opis 919-ki

IT Excellence jest specjalistyczną firmą zajmującą się systemami ERP i doborem odpowiedniego oprogramowania dla przedsiębiorstw, którym zależy na dynamicznym rozwoju w oparciu o nowe technologie. Jako doświadczony partner i zespół doskonałym w swoim zawodzie programistów, gwarantuje klientom niezawodną obsługę, precyzyjne dobranie systemu, który w danym sektorze usprawni działanie firmy oraz pełną gamę biznesowych możliwości.

Kluczem oferty IT Excellence są programy Symfonia, które przydają się w firmach do optymalizowania sposobu księgowania finansów, przyspieszania handlowej i posprzedażowej obsługi klientów, zarządzania przedsiębiorstwem i jego kadrami oraz sprawnego organizowania produkcji.

Systemy proponowane przez firmę umożliwiają szybkie i bezbłędne ewidencjonowanie środków trwałych, analizowanie danych wpływających na dynamikę sprzedaży w firmie, automatyzowanie procesów i obiegu dokumentacji, ale i sprawne korzystanie z rachunkowości online, pozwalającej oszczędzać firmowe fundusze.

IT Excellence Wrocław Sp. z o.o.

Telefon 919-ki
717403944
Siedziba 919-ki
ul. Poświęcka 17/8 51-128 Wrocław
Nip 919-ki
1182126746
Regon 919-ki
364953672
  • IT Excellence Sp. z o.o. – system Symfonia Środki Trwałe dla firm taksówkarskich