Punkt Tłumaczeń Wrocław – tłumaczenie dokumentów samochodowych

Punkt Tłumaczeń Wrocław – tłumaczenie dokumentów samochodowych
Opis 919-ki:

Nie znasz dobrze języka angielskiego? Masz do przetłumaczenia ważne dokumenty, ale nie chcesz się pomylić? Zatem skorzystaj z usług tłumacza. Szukając profesjonalnej osoby warto wziąć pod uwagę Punk Tłumaczeń. Mają interesujące propozycje dla klientów.

Oferują: tłumaczenia ustane, czyli pomoc podczas spotkań biznesowych itp., tłumaczenia zwykłe, na przykład teksty marketingowe, oferty, umowy oraz tłumaczenia przysięgłe, mogą to być dokumenty sądowe, notarialne itd. W Punkcie Tłumaczeń wykonywane są także tłumaczenia dokumentów samochodowych. Żeby dokument został przetłumaczony wystarczy wysłać skan za pośrednictwem poczty. Oczywiście można tekst dostarczyć osobiście. Punkt Tłumaczeń pracuje szybko i sprawnie.

Usługi są na wysokim poziomie z pewnością dobrze jest wziąć pod uwagę tę firmę, gdy trzeba przetłumaczyć akt, świadectwo, korespondencję itp. W tej firmie każdy tłumacz ma duże doświadczenie i jest zaangażowany w swoją pracę. Wszystkie teksty są tłumaczone dokładnie, dzięki temu można mieć pewność, że każdy dokument zostanie przetłumaczony poprawnie i będzie zaakceptowany w urzędzie itp.

Telefon 919-ki:
512492758
Siedziba 919-ki:
ul. Kazimierza Wielkiego 15/7 50-077 Wrocław
Nip 919-ki:
6922418679
Regon 919-ki:
022450803
  • Punkt Tłumaczeń Wrocław – tłumaczenie dokumentów samochodowych