Sellecta Wrocław – tłumaczenia dokumentów samochodowych

Sellecta Wrocław – tłumaczenia dokumentów samochodowych
Opis 919-ki:

Sellecta to wysokiej rangi biuro tłumaczeń z siedzibą we Wrocławiu. Specjalizacją firmy są różnorodne tłumaczenia z języka niemieckiego oraz na język niemiecki, ale także z zakresu niemal wszystkich języków europejskich. Pracują tam sami doświadczeni, odznaczający się nienaganną kulturą osobistą i wysoko wyspecjalizowani tłumacze, którzy podejmą się zarówno przekładów pisemnych, jak i ustnych. Oferta biura jest bardzo szeroka. Dzięki tłumaczom, będącym równocześnie znawcami w zakresie konkretnych dziedzin, Sellecta wykona m. in. tłumaczenia prawnicze, medyczne, ekonomiczne, techniczne, czy biznesowe. Wykonuje się tu również tłumaczenia dokumentów samochodowych.

Poza tłumaczeniami zwykłymi mogą zamówić Państwo także tłumaczenia przysięgłe. Są to zwłaszcza dokumenty sądownicze (postanowienia, wyroki), urzędowe (akty urodzenia, akty małżeństwa, akty zgonu), dokumenty prawniczo – handlowe (pełnomocnictwa, dokumenty KRS, akty notarialne, umowy), dokumenty finansowe (faktury, bilanse, sprawozdania roczne) i wiele innych, jak np. dokumenty samochodowe, świadectwa, czy dyplomy. Poza tłumaczeniami sądowymi i prawniczo – biznesowymi można zamówić wysokiej jakości tłumaczenia techniczne, jak przykładowo: szczegółowe specyfikacje techniczne, instrukcje, opisy maszyn, karty produktowe, zestawienia, opisy rysunków technicznych.

Tak jak już zostało wcześniej wspomniane z pomocą tego wrocławskiego biura tłumaczeń można uzyskać również tłumaczenia ustne, jak konsekutywne i symultaniczne przekłady konferencji i spotkań biznesowych. Ceny wykonywanych zleceń są wysoce korzystne, uzależnione od specjalizacji oraz języka tłumaczenia. Ważnym jest, że korzystając z usług biura Sellecta otrzymają Państwo bezpłatną wycenę. Wystarczy tylko wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej biura lub skontaktować się telefonicznie.

Telefon 919-ki:
510110442
Siedziba 919-ki:
ul. Powstańców Śląskich 114 53-332 Wrocław
Nip 919-ki:
8862362627
Regon 919-ki:
020497670