Samochody używane na portalu aukcyjnym Poleasingowe.pl

Samochody używane na portalu aukcyjnym Poleasingowe.pl
Opis 919-ki

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy zajmującej się sprzedażą poleasingowych pojazdów różnego rodzaju. Oferujemy zarówno możliwość zakupu produktów na drodze licytacji, jak również bezpośrednio w opcji kup teraz. Można u nas kupić między innymi autobusy, samochody osobowe, motocykle, sprzęt budowlany oraz wiele innych urządzeń i pojazdów.


Samochód używany z aukcji na Poleasingowe.pl - fot.1

Dzięki bardzo bogatej ofercie możemy zagwarantować, że w naszej ofercie każdy znajdzie urządzenia i pojazdy w pełni go zadowalające. Dodatkową rzeczą, która wyróżnia nasz portal, jest fakt, że pozwalamy także na sprzedaż różnych produktów za naszym pośrednictwem. Współpraca z nami możliwa jest zarówno dla osób kupujących jak i sprzedających.


Samochód używany z aukcji na Poleasingowe.pl - fot.2

Z całą pewnością warto zapoznać się z możliwościami naszej firmy i sprawdzić pełną jej ofertę. Kupowane u nas przyczepy, samochody, motocykle, sprzęt biurowy i budowlany zapewni zadowolenie każdemu. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szeroki wybór różnych produktów. U nas każdy znajdzie produkty w pełni go zadowalające.

Telefon 919-ki
801009409
Siedziba 919-ki
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Nip 919-ki
8942976550
Regon 919-ki
021014968
  • Samochody używane na portalu aukcyjnym Poleasingowe.pl