Wilczynsky Studio Wrocław

Wilczynsky Studio Wrocław
Opis 919-ki

Twój samochód wymaga gruntownego, profesjonalnego czyszczenia? Chcesz poddać renowacji i zabezpieczyć lakier swojego auta? A może pragniesz zmienić jego kolor nie odwiedzając lakiernika samochodowego? Marzą Ci się przyciemnione szyby w Twoim wozie? Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z szerokiej oferty Wilczynsky Studio.

Zabiegi Auto Detailingu w Wilczynsky Studio Wrocław - fot.1

Wilczynsky Studio to ceniona przez właścicieli samochodów wrocławska firma zajmująca się szeroko pojętym auto detailingiem. Oferuje praktycznie wszystko w tej dziedzinie. Renowacja i korekta lakieru, pranie tapicerki, czyszczenie kokpitu i wszystkich detali nadwozia, nanoszenie powłok bądź transparentnych folii ochronnych.

Zabiegi Auto Detailingu w Wilczynsky Studio Wrocław - fot.2

Firma, poza auto detailingiem, zajmuje się także oklejaniem pojazdów folią. Pojazdów, gdyż można zamówić tu oklejenie nie tylko samochodu, ale także motocykla. To doskonały sposób na zmianę koloru samochodu, stanowiący także świetne zabezpieczenie jego lakieru. Car wrapping polecany jest szczególnie tym właścicielom nowych aut, którzy często zamieniają posiadany samochód na kolejny, gdyż po zdjęciu folii lakier jest w stanie fabrycznym. A to korzystnie wpływa na wysokość ceny sprzedaży.

Zabiegi Auto Detailingu w Wilczynsky Studio Wrocław - fot.3

WWW 919-ki
Telefon 919-ki
717351727
Siedziba 919-ki
ul. Rakowa 48-50 51-421 Wrocław
Nip 919-ki
8952095058
Regon 919-ki
365477452
  • Wilczynsky Studio Wrocław
  • Wilczynsky Studio Wrocław